Blog

  1 listopada 2022   Aktualności

Fundusze UE dla Śląskiego

Czy wyobrażacie sobie 7-hektarowy obszar zieleni pełen łąk, pól uprawnych, zagajników i zwierząt? Takie miejsce istnieje i znajduje się wzdłuż doliny potoku Moszczanka – to Centrum Edukacji Ekologicznej “Arka” w Żywcu. ?
Dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich powstała tu trasa dydaktyczno-przyrodnicza, altana i ścieżka sensoryczna umożliwiająca prowadzenie zajęć w terenie. Wykonano także prace mające na celu ochronę przyrody i zwiększenie różnorodności biologicznej! ?
Jeśli zastanawiacie się, jakie miejsce będzie odpowiednie na jesienną wycieczkę – oto nasza podpowiedź! Widzimy się w Żywcu.

Aktualności i wydarzenia

25 lutego 2023

I Konferencja ZSAiO Moszczanica „Tradycja i naturalna bioróżnorodność w pszczelarstwie-lokalne bezpieczeństwo żywnościowe.

Dużo się działo dziś w naszym centrum. Ciekawe wykłady, kiermasz żywności, a to wszystko w temacie pszczelarstwa. Dziękujemy Wszystkim, dzięki którym dzisiejszy dzień przyniósł tyle dobrego. Dziękujemy: *Staroście – Panu Andrzejowi Kalacie, * Wicestaroście – Panu Stanisławowi Kucharczykowi, * Dyrekcji...

18 listopada 2022

Kl. 5 ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Żywcu w naszym centrum?

...

16 listopada 2022

Niepubliczne Przedszkole w Ogrodzie z Żywca w CEE ARKA

...

13 listopada 2022

Miło spędzony czas z dzieciakami z Przedszkola nr 1 z Żywca.

...

Esc lub