Blog

  29 czerwca 2021   Aktualności

Spotkanie dyrektorów szkół ponadpodstawowych oraz Dyrektora Wydziału Oświaty

W Centrum Edukacji Ekologicznej ARKA, które funkcjonuje w ramach naszej szkoły, odbyło się dziś spotkanie dyrektorów szkół ponadpodstawowych oraz Dyrektora Wydziału Oświaty, Pana Andrzeja Widzyka, zorganizowane przez Biuro Rozwoju, Funduszy Zewnętrznych i Inwestycji, podczas którego kierownik biura, a jednocześnie Radny Sejmiku Wojewódzkiego, Przewodniczący Komisji Budżetu, Skarbu i Finansów oraz Członek Komisji Rolnictwa i Terenów Wiejskich, Pan Stanisław Baczyński, podsumował realizację projektów unijnych przez szkoły podległe Starostwu Powiatowemu w Żywcu oraz przedstawił założenia nowej perspektywy unijnej.
W spotkaniu uczestniczyły również Panie: Anna Stokłosa, Joanna Stanclik oraz Barbara Hądz, które wspierają szkoły w realizacji i rozliczaniu projektów.
Za całoroczną współpracę dziękujemy.

Aktualności i wydarzenia

25 lutego 2023

I Konferencja ZSAiO Moszczanica „Tradycja i naturalna bioróżnorodność w pszczelarstwie-lokalne bezpieczeństwo żywnościowe.

Dużo się działo dziś w naszym centrum. Ciekawe wykłady, kiermasz żywności, a to wszystko w temacie pszczelarstwa. Dziękujemy Wszystkim, dzięki którym dzisiejszy dzień przyniósł tyle dobrego. Dziękujemy: *Staroście – Panu Andrzejowi Kalacie, * Wicestaroście – Panu Stanisławowi Kucharczykowi, * Dyrekcji...

18 listopada 2022

Kl. 5 ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Żywcu w naszym centrum?

...

16 listopada 2022

Niepubliczne Przedszkole w Ogrodzie z Żywca w CEE ARKA

...

13 listopada 2022

Miło spędzony czas z dzieciakami z Przedszkola nr 1 z Żywca.

...

Esc lub